ГоловнаРеєстраціяВхід HomeLiness
П`ятниця, 19.04.2024, 02:54
Форма входу
Меню сайту

Календар

Погода
Прогноз погоди у Вінниці

Статистика
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

продвижение самостоятельно AUTOREG.RU - Автоматическая регистрация в 1700+ каталогах $5. Регистрация в новых каталогах бесплатна. Bestcapshop - Биржа кредитов САР. Бонусы и скидки до 5%. Рефералам дополнительные бонусы. Магазины стройматериалов на карте Винницы
Металочерепиця Монтерей(Бона)

Металочерепиця має форму, яка імітує традиційну керамічну черепицю і при цому має багато переваг.

Трохи з історії.
Металочерепицю винайшов фінський будівельник Пааво Ранніла в 1961 році, йому вперше прийшла в голову думка використовувати сталевий профільований лист в якості матеріалу для покрівлі. Металочерепиця має красивий зовнішній вигляд, надійність, простоту монтажу, відносно невисоку ціну, тому вона швидко завоювала популярність серед архітекторів та будівельників. В Росії металочерепиця вперше з'явилася на початку 90-х років. На сьгоднішній день металочерепиця займає перше місце по популярності серед великого розмаїття покрівельних матеріалів. Вона використовується в усіх куточках земного шару в будь яких кліматичних умовах.

Як виготовляють металочерепицю?
Виготовляють металочерепицю методом прокату тонколистового металу товщиною 0,35-0,5 мм з полімерним покриттям. Металочерепиця має форму класичної керамічної черепиці.  Прокат здійснюється на спеціальних автоматичних лініях  методом холодного тиску. Виробництво проходить в декілька етапів. На першому тонколистовий метал проганяють через систему профільоутворюючих роликів, які створюють профіль у вигляді хвиль. На другому етапі утворюється поперечна хвиля методом холодного штампування. Так металочерепиця отримує свій зовнішній вигляд. На останьому етапі віздрізаєтся необхідна довжина. Потім готовій виріб упаковують. Металочерепиця класифікуєтся в залежності від h(висоти поперечної хвилі) і L(кроку між двома поперечними хвилями). Ці параметри визначають вид металочерепиці та правила монтажу.

виробництво металочерепиці

Характеристики

Металочерепиця характеризується своєю легкістю. Питома вага 1 м2 металочерепиці складає близько 5 кг (для порівняння - керамічної - 38-40 кг, шиферу - 10-15 кг). Саме дана характеристика металочерепиці дозволяє здешевити не тільки конструкцію кроквяної системи, але і всього будинку в цілому. Відповідні особливі вимоги до міцності всіх елементів будови, починаючи з фундаменту і закінчуючи кроквяної системою, що є обов'язковими для важкої покрівлі, для покрівлі з металочерепиці є неактуальними. Якість і довговічність металочерепиці залежать від вихідного продукту, який використовується для її виготовлення, - тонколистового металевого рулонного прокату, що представляє собою багатошаровий матеріал. Його основа - це аркуш з низьковуглецевої сталі, який електролітично або методом занурення в розплав з обох сторін покривається захисним шаром з цинку, а потім - сполучним шаром грунтовки і захисним декоративним покриттям з полімеру необхідного виду та кольру.Полімер повинен бути гнучким і стійким до деформацій . Його завданням служить оберігання сталі від корозії та забезпечення стійкості кольору. Покриття розрізняються за своїми властивостями, товщині і ціні.Наіболее поширеними покриттями є: поліестер (РЕ товщина 25-30 мікрон), поліуретан (Рu товщина 50 мікрон).

Наступні характеристики є визначальними для визначення якості металочерепиці:

  1.     використовується для основи сталь, що містить необхідні легуючі елементи, які покращують міцність і прокат металу;
  2.     клас і вид захисного покриття;
  3.     клас і вид захисно-декоративного полімерного покриття.

Металопрокат

Для виготовлення металочерепиці застосовується прокат товщиною від 0,4 до 0,7 мм. Оптимальна товщина прокату - 0,5 мм. Експлуатація та обслуговування покрівлі з більш тонкого металу вимагає уважності та обережності. При монтажі така черепиця може згинатися, що обумовлює ризик виникнення деформацій і зниження функціональних властивостей покрівельного матеріалу.

Захисне металопокриття

В якості захисного металопокриття у виробництві металочерепиці використовують:

  •       цинкове,
  •      алюмоцинкове,
  •      алюмокремнієве,
  •      залізоцинковое
  •      інші види покриття

Технічні характеристики

Довжина модуля 350 мм
Висота кроку 20 мм
Ширина корисна 1,1 м
Ширина загальна 1,18 м
Вага 1 м 2 4,7 кг/м2
Довжина листа від 0,46 до 7 м
Максимальна рекомендована
довжина листа
5 м

Схема черепиці

Бона 350


Матеріали з яких виготовляється металочерепиця Бона

Тип покриття Товщина покриття Стійкість до механічних пошкоджень Стійкість до корозії Стійкість до УФ Пластичність
Поліестер глянцевий 25мк. ++ +++ ++ ++
Поліестер матовий 35мк. +++ +++ ++ ++






  Copyright MyCorp © 2024