ГоловнаРеєстраціяВхід HomeLiness
П`ятниця, 26.04.2024, 22:26
Форма входу
Меню сайту

Календар

Погода
Прогноз погоди у Вінниці

Статистика
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

продвижение самостоятельно AUTOREG.RU - Автоматическая регистрация в 1700+ каталогах $5. Регистрация в новых каталогах бесплатна. Bestcapshop - Биржа кредитов САР. Бонусы и скидки до 5%. Рефералам дополнительные бонусы. Магазины стройматериалов на карте Винницы

  Профнастил

Профільований лист (профлист, профнастил, гофраліст) - це облицювальний стіновий або покрівельний будівельний матеріал, призначений для зведення зовнішніх огороджень, стін і дахів. Являє собою металевий лист, який виготовляється з листової оцинкованої сталі методом холодного прокату. При виготовленні піддається профілізації (доданню хвилеподібною, трапецієподібної і т. п. форми) для підвищення жорсткості. Профільований лист був створений в 1820 році англійським інженером Генрі Палмером. У Росії (СРСР) профлист вперше почали виробляти лише в 1968 р. в Самарі на заводі «Електрощит» Профільовані листи без полімерного покриття Профнастил використовується при будівництві стін і покрівлі цехів, складів, торгових павільйонів, ангарів, котеджів, садових і дачних будиночків. Профільований лист для даху та стін може застосовуватися як для оновлення покриттів старих будівель, так і для будівництва нових споруд. Сталева основа і ребра жорсткості забезпечують даху, стінам і несучим перекриттям необхідну жорсткість. Стіни і покрівля з профнастилу не обтяжують будівлі і володіють відмінною герметичністю. Профлист розрізняють по товщині листа, висоті «ребер» і віддалі між «ребрами». Так само враховується габаритний розмір і корисна площа. Таким чином, марка, наприклад з-10, говорить про те що висота ребра 10 мм. Найчастіше профнастил покривається лакофарбовими матеріалами, і розрізняється по таблиці RAL і RR.

Область застосування

  1. В якості покрівельного матеріалу при зведенні виробничих об'єктів і житлових будинків.
  2. В якості огороджувальних конструкцій (паркану).
  3. У будівництві несучих конструкцій.
  4. При облицюванні стін.
  5. В якості незнімної опалубки фундаменту.
  6. В якості покрівельного покрить (світлопрозорий профільований лист з полікарбонату).



Профілювання сталевих листів
з полімерним покриттям методом
холодної обкатки

Види

Профільовані листи розрізняються

  1. По області застосування (стінові, покрівельні, несучі).
  2. За формою гофри (хвилеподібна, трапецієподібна).
  3. По висоті гофри від 8 до 21 мм-стіновий профлист, застосовуваний для обробки стін, парканів і воріт; більше 44 мм - профлист, застосовуваний для настилу покрівлі і там, де передбачається істотне навантаження; більше 57 мм - профнастил під незнімну опалубку (міжповерхові і монолітні перекриття)
  4. По ширині профілю.
  5. По товщині листа (від 0,4 до 1,0 мм).
  6. За повною та корисною шириною листа
Структура

Т-8


Т-14


Т-14
Без капілярної канави


Т-20

 
Види покриттів

При виробництві профільованих листів використовується листова оцинкована сталь з нанесеним на неї захисним полімерним або лакофарбовим покриттям або без нього. Полімерне покриття несе захисну функцію (запобігає появі корозії), естетичну функцію (багатство колірних рішень дозволяє використовувати профільовані листи при будівництві різних архітектурних об'єктів). Види полімерного покриття профільованого листа:
  •      поліестер - поліефірне покриття (PE);
  •      акрил - акрилатні покриття (AK);
  •      полівінілхлорид - пластізолевого покриття (PVC);
  •      полівінілденфторідние покриття (PVDF);
  •      поліуретанове покриття (PUR).

Створення стальних профільованих листів

Експлуатаційні властивості

Параметри, що впливають на експлуатаційні властивості профільованого листа:

  1.      Товщина цинкового шару.
  2.      Тип використовуваного полімеру.
  3.      Товщина шару полімерного покриття.

Переваги і недоліки профільованого листа

Профільовані листи мають ряд переваг:

  1.      Простота монтажу. Використання профільованих листів при обробці фасадів або покрівлі дозволяє компенсувати нерівності поверхні.
  2.      Захист від корозії. Оцинкована сталь з полімерним покриттям надійно захищена від хімічних і фізичних ушкоджень. Має тривалий термін експлуатації під впливом агресивних середовищ.
  3.      Широкий спектр колірних рішень. Завдяки використанню полімерних покриттів профільовані листи можуть бути виготовлені в будь-якій кольоровій гамі.
  4.      Мала вага. При використанні покрівельного профнастилу можна застосовувати кроквяні балки невеликого перерізу, робити менш товстими стіни. Загальна вага будови, а отже витрати на його зведення істотно знижуються.

З недоліків виділяють:

     Ефект барабана. Дуже сильне посилення звуку, що викликає дискомфорт при використанні профільованого листа в якості покрівельного покриття. Даний недолік усувається при монтажі покрівельного пирога, який облаштовується за допомогою мінеральної вати, будівельного матеріалу, що володіє високими звукоізоляційними властивостями.
     Втрата корозійної стійкості при пошкодженні захисних шарів.

Ціни на профнастил


  Copyright MyCorp © 2024